7 ARGUMENTŮ PROČ SI POŘÍDIT ECLIPSE CROSS PHEV 4X4

7 KRÁT PRO

Tento stylový a nepřehlédnutelný crossover se schopnostmi vozů SUV a špičkovým pohonem 4×4 S-AWC, který vás nenechá ve štychu, nabízí díky své unikátní technice a promyšlené koncepci jinde nevídanou kombinaci vlastností. Chcete ziistit, v čem je tak výiimečné? Přečtěte si těchto sedm argumentů.

 

1. UNIKÁTNÍ POHON
Světově unikátní kombinace dvojice elektromotorů, zážehového motoru 2,4 litru a akumulátoru umožnila vznik velmi efektivní hnací soustavy s celkovým výkonem 138 kW (188 k). EV charakter vozu pak mluví za vše. Nejenže dokáže ujet až 55 km čistě na elektřinu, ale umí také doslova po kapkách hospodařit s palivem a rekuperovat kinetickou energii. Na dálnici přitom zapojí svůj účinný spalovací motor a nabídne v praxi „neomezený“ dojezd, jako je tornu u běžných vozů spalujících ve svých útrobách benzin. Ve městě pak jezdíte čistě elektricky bez emisí. Rafinovanost celého řešení ukazuje i přítomnost pohonu všech kol nebo chytře navržený systém umožňující, aby řidič, když chce, mohl ovlivnit hospodaření s elektřinou v akumulátoru.
2. VŠESTRANNÉ A RYCHLÉ NABÍJENÍ
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4×4 je plug-in hybrid, tedy vůz s možností vnějšího nabíjení. I když dává možnost volby, platí, že čím více se nabíjí, tím levněji a ekologičtěji jezdí. Možností nabíjení je hned několik. Můžete využít běžnou domácí zásuvku, ale také rychlonabíjení, při němž se akumulátor na 80% kapacity nabije za 25 minut a nabíjet také můžete pohodlně za jízdy.3. UNIVERZÁLNOST
Mitsubishi techniku plug-in hybridního pohonu do vozu integrovalo tak, že nijak neomezuje vnitřní prostor či prostor pro zavazadla. Ten při obsazení pěti osobami nabízí snadno využitelných až 471 l.

Univerzálnost Eclipse Cross PHEV 4×4 ale spočívá také ve schopnosti vydat se z běžných silnic a cest do terénu. Elektrický pohon všech kol ohromí okamžitě dostupnou silou i účinným rozdělováním hnací síly mezi jednotlivá kola. Řidič má navíc k dispozici i několik terénních jízdních režimů.

4. POJÍZDNÝ ELEKTRICKÝ GENERÁTOR
Akumulátor vozu vystačí až na 55 km elektrické jízdy, nicméně jeho 13,8 kWh lze využít i jinak, a to doslova podle libosti. Jednoduše k vozu připojíte jakýkoli elektrický spotřebič s příkonem


do 1500 W, 230 V a můžete jej používat. Jen pro představu, uvedená energie stačí například na přibližně devět hodin provozu motorové pily či elektrického grilu, 170 hodin svícení SOW zdrojem světla nebo třeba na téměř 1300 nabití mobilního telefonu. A když potřebujete energie více, stačí zapnout spalovací motor a jede se dál. Prostě ideální vůz na kempování v přírodě. Díky jedinečné technologii V2H pak můžete klidně napájet celý rodinný dům, a to se vyplatí.

5. NEJDOSTUPNĚJŠÍ PLUG-IN HYBRID NA TRHU
To mluví za vše. K tornu je potřeba přičíst v reálném světě nízkou spotřebu paliva, která může mít až nulovou hodnotu, když zvládnete všechny své cesty absolvovat na elektřinu. Zapomenout nesmíme ani na nízké servisní náklady a dlouhé záruky, včetně 8leté (do 160 000 km) na akumulátor.6. PARKOVÁNÍ A DÁLNICE ZDARMA
Možná detail, ale s Eclipse Cross PHEV 4×4 můžete díky nároku na registrační značky „EL“ ve vybraných městech parkovat zdarma. Jezdíte zdarma po dálnicích a v případě firemního vozu nemáte povinnost platit silniční daň.7. NEJMODERNĚJŠÍ ASISTENTI A KONEKTIVITA
V Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4×4 si můžete být jisti, že je o vás postaráno také z pohledu bezpečnosti a komfortu. K dispozici jsou nejmodernější systémy v podobě adaptivního ternpornatu, 360stupňového kamerového systému, head-up displeje nebo zrcadlení telefonů Apple CarPlay a Android Auto.